Sultanbeyli Koltuk Yıkama
Sultanbeyli Koltuk Yıkama Merhabalar sizlere koltuk yıkama,kanepe yıkama,çekyat ve oturma odası grubu yıkama işlemini açıklayalım;

Devamlı üzerine oturduğunuz koltuklarınız zamanla tozlanır,kirlenir,ve leke tutar nekadar leke tutmayan koltuk diye satılsada böyle bişey olamaz çünkü tıpkı her eşya araç gereçler gibi koltuklarda yıkanmaya temizlenmeye ihtiyaç duyar size tek bir önerimiz vara oda Koltuk yıkama hizmetinden faydalanmanızdır peki nasıl koltuk yıkama işlemi gerçekleşir diye düşünüyosanız yada kime koltuklarımı,kanepemi,oturma odası takımımı yıkatmalıyım diye düşünüyosanız hiç dert etmeyin biz varız. Merak buyurmayın Sultanbeyli Koltuk Yıkama yı gönlünüz estiğinde arayabilir soru görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Şimdi size KOLTUK YIKAMA hizmetinin nasıl gerçekleştiğini anlatalım;

  Sizinde böylelikle merakınızı bi nebze olsun giderebiliriz teknolojinin son harikası olan makinamızla kirli kumaş yüzeyine komple ilaçlı su püskürtürüz ve koltuk yıkama işlemini başlatmış oluruz.

  Durulamalı vakumlu bir şekilde bütün koltuk yüzeyindeki kirleri lekeleri tozları kötü kokuları kirli su haznesine atan makinamız taki makina ucundaki cam görünüme sahip olan aparattan beyaz köpüklü su gelene kadar bu koltuk yıkama hizmeti devam eder yaklaşık 1,5 saat kadar süren bu işlem siz çayınızı yada kahvenizi yudumlayıp bitirene kadar biter.

  Bu  işlemlerden sonra 10 saat kadar sonra kurur artık koltuğunuz oturuma hazır 6 ayda 1 kere koltuk yıkatın sağlığınız ve hijyen açısından çok memnun olursunuz.
 

" Koltuklarınıza Değer Katsın Diye "  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz,